1.kolo IV.třídy sk. B - 2012/13 Starý Bydžov : TJ Sokol Roudnice "B" 4:0 (3:0)

15.08.2012 10:55

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Klapka M., Šiška (65. Mencák), Svatoň A. – Kmoníček J., Svatoň P. (46. Melichar T.), Špaček J. , Špaček V., Pithart – Mrštík D., Panchártek

Vstup do zápasu se nám silně nevydařil a po několika prohraných soubojích přišla hned v první minutě střela zpoza vápna, která trochu lacině skončila v naší síti. Domácí branka nabudila a začali nám dost zatápět. Ve 20. minutě přišla další chyba na pravé straně obrany a nedůslednost středové defenzívy, která naprosto pozapomněla na doplnění útoku druhou vlnou a pro domácího hráče to bylo z hranice penalty velmi jednoduché branku vsítit. Domácí v tu dobu jasně dominovali a navíc přidali po několika šancích další branku ze standardky. Poté  se naše hra přeci jen trochu zklidnila, naše rozehra byla více kombinační, ale stále s mnoha nepřesnostmi.Do druhého poločasu jsme šli s tím hru vyrovnat a potažmo se pokusit o korigování výsledku. To se nám alespoň trochu podařilo. Hra byla vyrovnaná a šance byly na obou stranách. Přesto nebezpečnější byli i nadále domácí, kteří spoléhali na brejky. Poslední změnu skóre pak ovlivnilo nepřesné vyběhnutí Žáka. Domácí si vítězství plně zasloužili. Naše hra hlavně v první půli postrádala fotbalovou kvalitu. Domácí těžili z rychlého přechodu do útoku. Velmi těžko jsme se na menším hřišti dokázali prosadit kombinačně. Opět se ukázalo, že malá hřiště našemu stylu nevyhovují. Chyběl i důraz v soubojích. Snad doma tuto prohru odčiníme lepším výkonem v derby se Lhotou.

Zpět