10. kolo 1.A třídy 2013/14 l TJ Sokol Roudnice : SK Třebechovice p.O. 3:0 (2:0)

15.10.2013 07:41

Branky: 15. a 24. Z. Bednář, 84. Vlasák

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Vlnas, Mikan, Židík, Krejcar Jakub – Pejchal (65. Krejcar Jan), Koblížek Jan, Vlasák, Koblížek Jakub -  Bednář Vl., Bednář Z.(70. Kmoníček)

V sestavě došlo proti minulým nepovedeným utkáním k několika změnám v rozestavení jednotlivých hráčů a efekt byl znát. Velmi dobře se nám dařilo zastavovat hosty již v zárodcích jejich akcí a naopak naše akce jsme dokázali dovést až k zakončení. Efektivitu v zakončení, ale projevil hlavně Z. Bednář, který se prosadil svým důrazem v dorážkách. Navíc v úplném závěru poločasu měl po faulu na Vlasáka Zdenda možnost završit hattrick, lae ze značky pokutového kopu mířil pouze do tyče. I druhý poločas se hosté neprosadili a jedinou střelu směřující mezi tyče, kterou musel zkrotit Tomek vyslali až 86. minutě. To už ale byl stav 3:0, když si ideálně mezi obránce seběhl Vlasák a kličkou vyškolil i brankáře. Tým dnes podal velmi zkušený a zodpovědný výkon, o kterém mluví i to, že neobdržel ani jednu žlutou kartu. Hosté dnes nepodali dobrý výkon a nemohli tedy s bodovým ziskem počítat. Příští týden nás čeká derby v Kunčicích, které bychom chtěli zvládnout mnohem lépe než to na hřišti Třebše.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Roudnice-Trebechovice_3-0/

Zpět