10.kolo 1.A třídy 2014/2015 l TJ Sokol Roudnice - TJ Dvůr Králové n.L. B 3:2 (2:2)

13.10.2014 19:55
Sokol Roudnice
vs.
TJ Dvůr Králové B
3:2
(2:2)
Střelci:
Bednář V., Bednář Z., Pejchal   Kruliš, Hák V.


Sestavy:
Tomek, Mikan, Krejcar Jakub, Koblížek (70.Vlasák), Židík, Bárta, Bednář V.(77.Vlnas), Krejcar Jan, Koutník, Bednář Z., Pejchal   Matula V. Kruliš, Drapač, Tichovský, Gábor, Hák V., Hák M., Mertlík, Žaba, Vladeka (80.Matula A.), Vitebský


Karty:
2   2
    82.Mertlík


Koudelka Vladislav ml., trenér (domácí):
Dnes se u nás představil mladý běhavý soupeř se zkušeností v obraně. Po rozpačitém začátku jsme udeřili pěknými akcemi po 20. minutě na jejichž konci byli bratři Bednářové. Slabou chvilku jsme si vybrali po 40. minutě, kdy soupeř srovnal poločasový výsledek na 2:2. Druhý poločas se hrál rychlý kombinační fotbal, kdy jsme nakonec v závěru rozhodli zápas ve svůj prospěch. Soupeř vůbec nevypadal na to, že je v tabulce poslední. Zanechal velmi dobrý dojem.


S. Ježek, trenér (hosté):
Škoda našich nevyužitých šancí, dnes jsme měli alespoň na zisk bodu.Bohužel v době naší závěrečné převahy se nechal zcela zbytečně vyloučit Mertlík za nesmyslné oplácení.


Diváků: 100
Rozhodčí: Buchta
Zpět