10. kolo IV.třídy sk. B - 2010/11 Nepolisy "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 2:7 (1:3)

10.10.2010 22:08

Branky: Košťál 2, Panchártek 2, Kmoníček O., Svatoň P., Šiška

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Žák - Šiška, Petr, Svatoň P., Mrštík D. (75. Svatoň A.) - Novotný, Klapka, Panchártek - Košťál (60. Gráf), Kmoníček O. (85. Kmoníček J.), Truhlář (70. Mencák)

ŽK: 2:0        Střely (na branku/mimo): 6/6 : 13/8                 Rohové kopy: 8:6                Výkon týmu: 65%

Úvod pro nás začal velmi dobře a již v 5. minutě jsme vedli po střele Panchártka. Pak jsme se naším rychlým vedením uchlácholili a mysleli jsme si, že se domácí asi porazí sami, ale omyl. V 15. minutě domácí využili naší ztráty míče a rychlý brejk dokázali poměrně lehce zakončit. Pak ale naš tým opět zapnul a Kmoníček a poté Košťál dotali náš tým do vedení a následného pojištění. Bohužel jsme ještě další dvě velké příležitosti neproměnili. Do druhé půle jsme si v kabině řekli několik pokynů a hlavně se s odhodláním vrhli do druhé půle. Košťál brzy navýšil naše vedení na 4:1, když využil přihrávky již v jasné šanci neskórujícího Kmoníčka. Ten ve druhé půli začal hrát mnohem týmověji a byl jednou hlavních postav naší ofenzívy. Bohužel další vytvořené šance jsme lehkovážně zahodili, a tak domácí zápas ještě zdramatizovali na 4:2. Poté ale náš tým začal hrát zodpovědněji a přidal i kus bojovnosti a tím otupil snahu domácích na další posun ve skóre. Navíc jsme si v posledních 25 minutách dokázali vytvořit velké množství gólových šancí a třikrát jsme se dokázali i gólově prosadit. Myslím, že ač výkon nebyl v určitých fázích optimální, ukázali jsme, že fotbal hrát umíme. Stále nám v některých momentech chybí týmový duch, ale určitě se to již výrazně zlepšuje. Určitě jsou před námi mnohem těžší utkání, ve kterých budeme muset podat kvalitní týmový výkon, jen tak dokážeme být v daný moment úspěšní.    

Zpět