10.kolo lV. třdy skupiny B - 2012/13: SK ČECHIE HLUŠICE B - TJ SOKOL ROUDNICE B 2:0 (0:0)

16.10.2012 16:59
Už při nástupu mužstev bylo zřejmé, že hostující tým nečeká nic snadného, neboť domácí vyběhli na trávník spíše s dorostem, kde kromě dvou hráčů bylo ostatním snad 17-20let a na hřišti to tak vypadalo. Domácí byli od začátku důraznější, drzejší, pohyblivější, kdy u většiny míčů byli dříve a nebýt jejich zbrklosti v zakončování, mohl být stav po 1.pol. úplně jiný než 0:0. Domácí měli totiž 3-4 vyložené šance, hosté bohužel téměř žádnou. 2.pol. začal skoro stejně, jako ten první a to důraznou a pohyblivou hrou domácích. Hosté z Roudnice se snažili, ale jejich hra a zakončování byla mizerná. A tak přišel trest v podobě gólu domácího celku, kdy po nakopnutím míče z jejich poloviny hřiště si sběhl útočník mezi hostující obránce a nekompromisně podél brankáče dává gól-1:0. Netrvalo dlouho a skóre zápasu se opět měnilo. Domácí záložník získal na půli hřiště míč a stínovaný host. hráčem běžel na bránu a místo toho, aby obrana vystoupila, se s podivem spíše rozestoupila a vpustila ho do pokutového území, kde ho následovně fauloval dobíhající obránce. Penaltu s přehledem domácí hráč proměnil-2:0. Hosté pak měli snad jen jednu vyloženou šanci, kterou ale Z.Panchártek zbrkle zahodil. ,,Mladý'' domácí tým tak zaslouženě zvítězil. Nutno říci, že by se někteří hráči roudnického týmu měli nad svými výkony zamyslet a něco více na hřišti nechat. Myslím tím, že když to nejde fotbalově, mělo by tam být ,,srdíčko'' a zápas odbojovat! To se dnes bohužel nestalo. A na závěr jen roudnickým spoluhráčům vzkazuji: Jsme opět na zemi !!!
 
Trenér a hráč B mužstva
Zdeněk Kučera
Zpět