10. kolo: TJ Sokol Roudnice "B" : Starý Bydžov 2:4 (2:1)

15.10.2013 07:43

Branky: Klapka M., Melichar

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Mrštík D., Pithart (55. Vlasák), Svatoň – Klapka M. (70. Mrštík L.), Kučera, Koblížek Jakub (65. Gráf), Bárta -  Mikan (82. Jarkovský), Špaček V., Melichar

Do utkání s favoritem soutěže jsme museli oželet několik hráčů základní sestavy, ale podařilo se je nahradit hráči z A týmu. Hra v prvním poločase fungovala a byli jsme lepším a nebezpečnějších týmem. Hosté ale hrozili ze standardních situací, kde prodávali svou výškovou převahu. Do vedení jsme šli velmi rychle, když se z dorážky prosadil ve 2. minutě Klapka. Hosté ale v 11. hlavou srovnali. Poté jsme si vytvořili pěkné příležitosti, ale brankář hostí tým podržel.Ve 34. minutě jsme měli výhodu pokutového kopu, ale Vojta ji nevyužil. O 5 minut na to se ale již dokázal prosadit Melichar po pěkné přihrávce od Koblížka a bylo veseleji. Do druhé půle jsme si dali několik taktických pokynů, ty jsme ale absolutně nesplnili. Proti slunci chytající hostující brankář neměl druhý poločas téměř práci. A v závěru, kdy se utkání láme jsme začali propadat v osobních soubojích a dostávat se pod tlak. Mezi 74. a 82. jsme rychle inkasovali 3 branky a poté již neměli síly na nějaký zvrat. Soupeř byl dnes v závěru utkání fyzicky silnější a to rozhodlo. Určitě na tom mělo podíl i postupně střídání, která na straně hostí zafungovala lépe než na té naší. Musíme se nadále věnovat poctivě tréninku, jelikož v tom máme stále rezervy.

Zpět