11. kolo 1.A třídy 2013/14 l Bystřian Kunčice : TJ Sokol Roudnice 1:1 (1:0)

21.10.2013 17:08

Branka: 83. Pajgrt

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Vlnas, Mikan, Židík, Krejcar Jakub (81. Koudelka) – Krejcar Jan (53. Pejchal), Koblížek Jan, Vlasák, Koblížek Jakub (60. Kmoníček) -  Bednář Vl. (75. Pajgrt), Bednář Z.

K dalšímu derby jsme zajížděli do nedalekých Kunčic, kde se nám z pohledu historického dlouhodobě nedaří. Menší rozměry nesvědčí našemu stylu hry a domácí jsou na ně velmi dobře aklimatizováni. Úvodní minuty ukázali jak asi bude zápas probíhat. Naše mužstvo se snažilo o postupný útok, ale vůbec se mu nedařilo se ve zhuštěném prostoru prosadit a tak akce byly často spíše nahodilé. Domácí naopak praktikovali jednoduchý přechod do útoku přes výborně hlavičkující Doležala a Laštovičku. Tato hra, důraz útočníku a ostré protislunce nám dělalo velké problémy. Do první šance se dostal Doležal, ale nedokázal na přední tyči razantněji zakončit. Mnohem větší šanci měl na druhé straně Zdenda Bednář, který již zakončoval do prázdné sítě, ale trefil pouze na brankové čáře stojící obránce. Trest přišel záhy. Doležala na vápně našla naše nepovedená rozehra a ten si mohl v klidu zacílit mimo dosah Tomka. Další vývoj poločasu vzali do svých rukou naši hráči, ale branka domácí zahnala ještě do pevnějšího obranného valu ve středu pole a tak k zakončení se naši hráči dostali v málu šancí. Hlavním zakončovatelem byl Z. bednář, který dvakrát zahrozil ze standardky a poté také hlavou. V závěru poločasu ale byli blíže brance domácí, když Doležal vybídl k zakončení Brzka, ale z malého vápna minul. Druhý poločas jsme začali dobře a postupně dostali domácí několikrát nejen pod územní tlak. Do šancí se opět dostal Z. Bednář, ale ani tentokrát nezacílil přesně. Velmi blízko brance byl Vlasák, ale trefil pouze tyč. Podobně si vedli ale i domácí z brejku, kdy Brzek se za vápnem krásně opřel do míče, ale trefil pouze břevno. Podobně si vedl ze standardky i Doležel.  Rozuzlení přišlo po akci Koblížka a Kejchala, který našel přesně hlavu Pajgrta. Ten ač jeden z nejmenších dokázal se prosadit hlavou přesně pod břevno. Závěr utkání přinesl ještě několik závarů, ale branka již nepadla ani na jedné straně. Utkání tak skončilo asi zaslouženou remízou. 

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/2013-10-19_Kuncice_-_Roudnice_1-1/

Zpět