11. Kolo 1.A Třídy: SK Roudnice - MFK Trutnov "B" 0:2 (0:1)

08.11.2017 11:22
SK Roudnice
 
vs.
MFK Trutnov B
 
0:2
( 0 : 1 )
Střelci:
    38.Kučera, 77.Landa


Sestavy:
Šanda, Koutník L., Mikan(74.Koutník D.), Krejcar, Houser(78.Novotný J.), Černý, Šiška(62.Novotný M.), Stoszek, Kučera, Bárta, Koblížek(87.Tykva)   Žák - Přívratský, Ficner, Trčka, Liška - Kučera (90. Handlíř), Groer, Štěpánek (85. Kuhn), Šimůnek - Matějka, Landa,


Karty:
    7.Liška, 61.Ficner, 66.Přívratský
     


Tomáš Rejl-sekretář (domácí):
Vcelku vyrovnané utkání, s naší mírnou územní převahou, ve kterém nám chyběla větší kvalita v přechodové fázi a především větší důraz, klid i přesnost v koncovce.


Realizační tým MFK Trutnov (hosté):
Dnešní vítězství je opravdu poctivě vydřené. Domácí byli po celý zápas víc na balónu a měli optickou převahu. Naštěstí pro nás ale nedokázali ani jednu ze svých šancí využít, k čemuž výrazně přispěl náš gólman, který se blýskl několika skvělými zákroky a udržel si tak čisté konto. To my jsme byli tentokrát celkem efektivní, dvě šance jsme proměnili, a tak si z Roudnice odvážíme tři pro nás velmi cenné body. Klukům děkujeme za bojovnost, vůli a touhu dotáhnout těžké utkání do vítězného konce.


Diváků: 80
Rozhodčí: Leonard Horský
Zpět