11. Kolo 1.A Třídy: SK Roudnice - SK Třebechovice 4:2 (1:1)

27.10.2019 12:27
     
SK Roudnice
 
vs.
SK Třebechovice
 
4:2
( 1 : 1 )
Střelci:
35. Čihák Pavel
52. Koutník Denis
76. Kučera Tomáš
86. Koutník Denis
  2. Bušák David
73. Věříš Michal


 

Sestavy:
Hopko Miroslav
Novotný Miloš
Bárta František
Koutník Denis
Černý Josef
Tomeš Josef (61.Šiška Jakub)
Cuberka Miloš (C)
Kučera Tomáš
Houser Patrik
Čihák Pavel
Pospíšil Vojtěch (84.Tykva Marek)
 
Mikan Zdeněk
Šiška Jakub
Obermajer Richard
Tykva Marek
Ruml Jan
 
Cejnar Václav
Jandera Vojtěch
Bíl Radek (76.Voltr Jaroslav)
Věříš Michal
Dědeček Dominik
Sehnal Zdeněk
Vích Michal (C)
Bušák David (81.Hladílek Daniel)
Vích David
Morávek Karel
Krejcar Jan
 
Voltr Jaroslav
Želízko Jan
Szöke Jiří
Hladílek Daniel


 

Karty:
72. Pospíšil Vojtěch    
     


 

Zdeněk Mikan, asistent trenéra (domácí):
Dnešní výhra se nerodila lehko. Hosté zodpovědně bránili, někdy až v maximálním počtu. Pomohla jim brzká branka i rychlá odpověď na naše vedení. My se na gól dost nadřeme a potom lacino inkasujeme. V koncovce bychom potřebovali trošku štěstí. Pochvala pro tým za trpělivost proti zhuštěné obraně.


 

Bil Karel, vedoucí mužstva (hosté):
Na utkání jsme odjížděli s několika absencemi v základní sestavě.Obávali jsme se sîly soupeře (1.místo),Do utkání jsme vstoupili aktivně a po akcí Radka Bila zavěsil do sítě soupeře David Bušák 1:0,pro nás.Poté nás domácí tlačili a po několika vyložených šancí vyrovnali do poločasu na 1:1.Druhá půle byla ze začátku v režii domácích,ale hra se postupně vyrovnala.Domácí šli do vedení,my jsme vyrovnali,domácí šli opět do vedení a poté co jsme otevřeli hru jsme inkasovali na výsledných 4:2.


 

Diváků: 120
HR: Štěpán Janeček
AR1: Filip Svoboda
AR2: Radek Kalaš
DS: Jaroslav Mudruňka
Zpět