11. kolo IV.třídy sk. B - 2009/10 Prasek "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 2:1 (2:1)

18.10.2009 19:18

Branky TJ Sokol Roudnice "B": Klapka David    

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Žák - Klapka M., Svatoň, Švadlenka (65. Bouška), Mrštík D. - Špaček V., Klapka D., Šiška, Panchártek - Krejcar Jakub, Gráf (50. Mencák (80. Jarkovský))

Po většinu zápasu jsem působili fotbalovějším dojmem, ale hrubé chyby v obraně a nepřesná koncovka dnes byla základním parametrem naší prohry s bojovným domácím celkem. Dokázali jsme ještě srovnat skóre na 1:1, ale druhý gól nám již nebyl souzen. Soupeři jsme výhru spíše darovali. Předvedená hra měl a určitou kvalitu, která ale srdnatě bojující domácí nestačila, protože nám chyběl hlavně důraz v koncovce. Do domácího derby s Libčanama musíme spoustu aspektů naší hry zlepšit. Domácí vyhráli zaslouženě jelikož dokázali dát o jednu branku více a o tom většinou fotbal bývá. 

Zpět