11.kolo IV.třídy sk. B - 2012/13 TJ Sokol Roudnice "B" : Sokol Myšteves "B" 2:3 (0:0)

22.10.2012 08:28

Branky: Koudelka 2

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Kotland – Truhlář, Šiška, Kučera – Klapka M. (30. Panchártek), Špaček J., Špaček V., Pithart (70. Svatoň A.) – Mencák (75. Gráf), Koudelka, Vlasák

Domácí hráči vstoupili do zápasu o poznání lépe, než v kole minulém. Lépe kombinovali a vytvářeli si šance, které zůstali bohužel v 1.poločase nevyužity. Ale i hostující tým, posílen o 2-3 hráče ,,A'' mužstva, nezůstal pozadu. Podnikali rychlé protiútoky do otevřené obrany domácích, které také zůstali i díky zákrokům roudnického brankáře, nevyužity. 2.poločas začal náporem hostů, ze kterého pramenili chyby v obraně domácích. V době, kdy se domácí oklepali a hra se postupně vyrovnávala, hostující záložník z 20.metrů vystřelil na domácí branku, brankář míč neudržel a skončil za brankovou čarou-0:1. Domácí poté zvýšili obrátky a výsledkem byl vyrovnávací gól, kdy po dorážce skóroval M.Koudelka-1:1. Netrvalo dlouho a skóre se opět měnilo, když při skvělém zorientování se v pokutovém území hostů a následné rychlé otočce skóroval opět Koudelka-2:1. Poté domácí měli několik velkých šancí na zvýšení skóre. Bohužel se tak nestalo a proto přišel trest v podobě vyrovnávací branky, kdy po rohovém kopu skóroval host.hráč hlavou-2:2.Hra se následně přelévala z jedné strany na druhou, obě mužstva si vytvářela šance, na straně domácích jich bylo více, gól však přišel na straně druhé, kdy si hostující hráč naběhl na dlouhý pas a po špatném vyběhnutí brankáře, dává gól do prázdné branky.-2:3. Domácí vsadili vše naofenzívu, ale zakončení už bylo bezzubé. I když by zápasu odpovídala spíše remíza, 3 body však putovali do Myštěvse.

Trenér a hráč B mužstva

Zdeněk Kučera

Zpět