12.10.2011: 6.kolo okresního přeboru 4+1 TJ Sokol Roudnice - SK Libčany 19:0 (10:0)

12.10.2011 19:02

TJ Sokol Roudnice - SK Libčany 19:0 (10:0)

střelci branek: 4x Fanda Rejl, 3x Vojta Černý, 3x Olda Vaněk, 3x Dan Říha, 2x Vojta Balický, 2x Michal Sobotka, 1x Marek Chudoba, 1x Kuba Mádlo

naše sestava: Anička Vaňková, Vojta Černý, Olda Vaněk, Fanda Rejl, Dan Říha, Vojta Balický, Kuba Mádlo, Marek Chudoba, Michal Sobotka

Tentokrát k nám zavítalo mužstvo ze sousedních Libčan. Na jejich hráčích bylo vidět, že většina z nich s fotbalem teprve začíná. Celý zápas jsme měli územní převahu a na brankaře hostů se valil jeden útok za druhým. Kdybychom proměnili všechny gólové šance, musel by počet našich vstřelených branek začínat číslem 3. První poločas jsme střídali jednotlivě, druhý již pravidelně po čtyřkách. K vidění bylo dost pěkných kombinací a spoustu vstřelených branek. Doufejme, že mužstvu se bude dařit i nadále.

Zpět