12. Kolo 1.A Třídy: Sokol Nepolisy - SK Roudnice 3:1 (1:1)

30.10.2016 13:10
Sokol Nepolisy
 
vs.
SK Roudnice
 
3:1
(1:1)
Střelci:
33. Vaníček, 57. Masák, 60. Pánek   9. Krejcar


 

Sestavy:
Půlpán - Zámečník, Chaloupka, Ullmann, Široký - Tlustý, T. Hanuš, Smadiš (74. J. Hanuš), Masák (86. Šustr) - Pánek, Vaníček (62. Lihan)   Hopko - Koutník, Mikan, Novotný M., Krejcar - Novotný J.(68. Vlnas), Vlasák (77. Klapka), Brendl, Cuberka - Kučera, Vítek


 

Karty:
0   0
0   0


 

Milan Havlík, vedoucí týmu (domácí):
První poločas se hrál vyrovnaný fotbal, bez významných šancí. Opět jsme dostali v úvodu rychlý gól, navíc z ojedinělé akce soupeře. Naštěstí se Jarda Vaníček tentokrát nemýlil a do kabin jsme šli za vyrovnaného stavu. Druhou půli jsme už zápas ovládli, vstřelili rozhodující góly a spravedlivě si připsali 3 body. Zápas s přehledem odřídili rozhodčí z Týniště a Opočna, první zápas v našem Áčku odchytal Luboš Půlpán,


 

Mikan Zdenek, asistent trenéra (hosté):
Do dnešního zápasu jsme nastoupili bez 3.hráčů základní sestavy. Zápas rozhodlo prvních 15 minut druhého poločasu, kdy nás domácí zatlačili a vstřelili dvě branky. Na těžkém terénu se odehrál vyrovnaný zápas, bez velké fotbalové krásy. Utkání dobře řídila trojice rozhodčích. Naše trápení pokračuje.

 

Diváků: 80
Rozhodčí: Hlaváč
Zpět