12. Kolo 1.A Třídy: TJ Sokol B. Třemešná - SK Roudnice 2:6 (1:3)

08.11.2017 11:23
     
TJ Sokol B. Třemešná
 
vs.
SK Roudnice
 
2:6
( 1 : 3 )
Střelci:
41. z pen a 73. Kubelka Josef   12. a 68. Krejcar, 29. a 90. Stoszek, 36. Šiška, 83. Koutník


Sestavy:
Vočka Jakub, Kiss Petr, Kubelka Josef, Forman Antonín, Jákl Martin, Žaba Dominik, Hažer Jan, Macek Patrik, Jákl Jaroslav, Kubelka David, Hendrych Radomír, Střídání: 67. Polák Jan za Formana, 80. Hruška Michal za Jákl Jaroslav   Šanda Jiří, Koutník Lukáš, Mikan Zdeněk, Houser Patrik, Černý Josef, Šiška Jakub, Stoszek Lukáš, Cuberka Miloš, Kučera Tomáš, Bárta František, Krejcar Jan, Střídání: 85.Novotný Miloš za Housera, 70. Koblížek Jakub za Mikana, 82. Tykva Marek za Krejcara, 7


Karty:
48. Jákl Martin, 69. Hažer Jan   43. Cuberka
13. Kiss Petr    


Michal Hruška, hrající asistent trenéra (domácí):
Gratuluji soupeři k vítězství. Potkali jsme jednoho z nejfotbalovějších mužstev soutěže, které zaslouženě vyhrálo. Svému mužstvu děkuji za dnešní výkon. Kluci se dnes opravdu snažili a hráli dobře. Tragikomický hlavní rozhodčí, ale veškerou naší snahu o smysluplný zápas zhatil. Je smutné, kdo dnes může jako hlavní rozhodčí pískat 1.A třídu.


Mikan Zdeněk, asistent trenéra (hosté):
Na těžkém a rozbitém terénu se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém jsme tahali za delší konec. Domácí po přísném vyloučení chtěli hrát fotbal a celý zápas poctivě odbojovali. Už v první půli jsme gólově odskočili a měli zápas pod kontrolou. Dnes to bylo těžce získané vítězství.


Diváků: 40
Rozhodčí: Martin Vitvar
Zpět