12. kolo IV.třídy sk. B - 2010/11 Převýšov "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 1:3 (1:1)

24.10.2010 20:38

Branky: Košťál, Panchártek, Klapka D.

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Jarkovský - Mrštík D., Svatoň P. (46. Truhlář), Novotný, Svatoň A (85. Švadlenka) - Melichar (60. Mrštík L.), Vlasák, Špaček V.(75. Gráf), Panchártek - Košťál, Klapka D.

Výkon týmu: 80%

Úvod utkání se nám vůbec nevydařil a domácí nás několikrát dokázali dostat do nesnází a brzo se jim podařilo vstřelit i branku. Postupem času si trochu změněn sestava i po lehkých úpravách sedla a naši hráši začali být mnohem nebezpečější pro domácí obranu. Navíc se naše defenzivní činnost začala zlepšovat. Ve 30. minutě se nám podařilo rychle využít špatně rozehrané standardky domácích, kdy se rychle vrátila hra na polovinu domácích a Košťál dokázal samostatný únik gólově zakončit. Přes postupně se lepšící se hru jsme si do druhé půle dali do instrukcí více odvahy v soubojích jeden na jednoho a hlavně odvahu jít do vápna, což nám v první půli přeci jen trochu chybělo. Musím velmi pochvalně hodnotit splnění daného úkolu. Naši hráči jako Košťál, Panchártek, Klapka a další začali dělat domácí defenzívě mnohem větší starosti než v první půli. Velmi aktivní hra nám přinesla i kýžené branky, když Klapka využil velmi dobrého presingu celého týmu a dokázal vypíchnutý míč doslova "zarvat" pod břevno. Vedení jsme navíc o  minut později pojistili po rychlé akci Klapky a zakončujícího Panchártka. Naše hra měla výborné nasazení a to jak ofenzivě tak i při obranné činnosti. Domácí se ve druhépůli téměř nedostali ke gólové šanci a tak jsme mohli ještě naše vedení navýšit, ale dvakrát jsme si nedokázali pohlídat ofsajdové postavení a v případě krásného zakončení Vlasáka "alá Bony" se zatřáslo pouze břevno. Musím dnes kluky pochválit hlavně za zodpovědný výkon od cca 20.minuty první půle. Od této doby byli lepším týmem. Tým, to bylo to co nás dnes dotáhlo k vítězství. Sice máme v dané činnosti ještě nějaké rezervy, ale určitě byl dnešní výkon jedním z nejlepších v poslední době. 

Zpět