12.kolo IV.třídy sk. B - 2011/12 TJ Sokol Roudnice "B" : Lovčice "B" 3:0 (2:0)

31.10.2011 09:17

Branky: Klapka D. 2, Koudelka

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Truhlář, Šiška, Svatoň A. – Mrštík D. (75. Mrštík L.), Špaček V. (60. Kučera), Novotný, Panchártek (75. Melichar T.) – Koudelka, Klapka D., Gráf (75. Melichar J.)

Úvod utkání rychle naznačil, že ač soupeř se pohybuje v tabulce na předposledním místě, tak získat 3 body nebude vůbec jednoduché. Hosté hráli velmi dobře kombinačně a byli našemu týmu vyrovnaným soupeřem. Šance se rodily na obou stranách a stejně tak přibývaly i zákroky obou brankářů. Prvním kdo se gólově prosadil byl David Klapka po výborné akci, kdy se naši hráči dostali do ideálního zakončení kombinací od rohového praporku. Hosté ale mohli vzápětí srovnat ale výborně zasáhl Žák. Hosté trestali každou naši ztrátu míče. Velmi blízko byli brance v 35. minutě, ale jejich útočník hlavou minul již prázdnou branku. Trochu uklidňující branku přidal po netru Šišky opět Klapka, tentokráte hlavou. Třetí branku měl na noze Šiška, ale po výborné akci skončila jeho střela pouze na břevně.Druhá půle navázala na tu první, hosté dokázali svůj velmi dobrý výkon udržet po celou dobu hry a tak je nakonec zlomila až branka Koudelky na 3:0. Šanci na zvrat hostů dvakrát zneškodnil dnes výborný Žák. Naši hráči si pak v šancích již počínali nepřesně, když nedokázali z velmi dobrých pozic skórovat Klapka, Gráf či Novotný. Dnešní výkon nepatřil k těm nejlepším, ale i přesto i s velkou dávkou štěstí jsme dotáhli zápas do jednoznačné výhry. Pochvalu určitě zaslouží Žák, který dnes tým výrazně podržel. Hráči si asi mysleli, že to bude jednoduchý zápas, ale soupeř dnes svým výkonem určitě mile překvapil a pokud by takto hrál i nadále, tak bude jeho postavení v tabulce velmi brzy určitě lepší. V dalších kolech nás čekají soupeři z předku tabulky, proto bude muset být náš výkon přeci jen zodpovědnější.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/4.B_trida_sk.B_Roudnice_B_Lovcice_B_3_0/

 

 

Zpět