12. kolo: TJ Sokol Roudnice "B" : Kosičky "B" 5:1 (1:0)

28.10.2013 07:15

Branky: Kmoníček 3, Špaček V., Gráf

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Gráf (75. Mrštík L.), Pithart, Svatoň – Klapka M., Kučera, Bárta, Novotný - Melichar (46. Špaček V.), Pajgrt (60. Koutník), Kmoníček (77. Tomáš)

Utkání se hned od úvodu ukázalo rychlý aktivní fotbal, kterému ale z naší strany ze začátku chyběla přesnost. Hosté byli v tomto směru lepší a dostali se také do nznaků dobrých šancí. Ve 20. minutě přišla ale vyložená šance na naší straně, když Kučera byl sám před brankářem, ale nezakončil přesně i díky ataku golmana. Rozhodčí odpískal penaltu, kterou si ale na zjevný nátlak hostí rozmyslel :). Velmi dobrou šanci ke skorování měli poté hosté, ale jejich střely zpoza vápna nemířily mezi tyče. Ve 35. minutě se našim hráčům povedla krásná akce, kterou z vápna techniky zakončil Kučera, ale jeho střelu hostující branář vytěsnil na tyč. Změna skóre tak přišla až ve 41. minutě, kdy se z penalty po faulu na Kmoníčka prosadil faulovaný hráč. Do druhé půle se nám vydařil vstup. Velmi aktivně jsme odebírali hostům míč a podnikali nebezčné kontry. Po úniku z pravé strany se přesnou střelou k tyči prosadil Vojta Špaček a o chvilku na to přidal třetí branku Kmoníček. Během jeho akce si přivodil svalové zranění hostující stoper a vzhledem k absenci dalších hráčů na střídání dohrávali hosté o deseti. Toho naši hráči využili k navýšení skóre o další dvě branky. V závěru se oba týmy soustředili jen na útok a ti hráči, kteří měli trochu zodpovědnosti a bránili měli plné ruce práce. Branek v posledních 15 minutách mohlo padnou hned několik a to na obou stranách, ale nakonec se v 85. minutě čestně trefili pouze hosté. Utkání se nám povedlo jak po herní stránce, hlavně ve druhé půli tak i po té výsledkové. Mne potěšily výkony jak z pohledu celého týmu tak i ty individuální, jako například Honzy Gráfa či Ondry Kmoníčka.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/2013-10-27_Roudnice_B_-_Kosicky_B_5-1/ 

 

Zpět