13. kolo III.třídy: TJ Sokol Roudnice "B" : Ohnišťany 3:1 (1:1)

03.11.2014 21:23

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Žák  -  Gráf,  Kučera,  Novotný,  Svatoň  - Koutník L., Krejcar,  Mrštík,  Klapka  (46.   Koutník  D.)  -  Melichar,  Koudelka  

Začátek utkání jsme začali aktivně a favorita příliš do hry nepouštěli, ale bohužel pro nás bylo v naší hře příliš mnoho nepřesností a ztrát míče, které vedli k tomu, že finální část našich akcí končila u vápna hostí. Nejblíže vstřelení branky byl Koudelka, ale z prostoru penalty nedokázal hlavou míč usměrnit do branky. Poté převzali iniciativu hosté, kteří využívali našich ztrát a poměrně zbrklé rozehry, která ve většině případů míjela naše záložníky. I přes optické vyrovnání hry se ale ani hosté nedokázali dostat k vážnějšímu zakončení. Nakonec v první půli diváci viděli dvě povedené fotbalové akce a obě skončili gólem. Nejprve ve 25. minutě Krejcar našel ideálně za obranou Melichara a ten zakončil přesně k tyči a pak v 35. minutě využili hosté rychlou přihrávku do otevřené obrany zakončenou přesnou ranou mimo dosah Žáka. Druhá půle začala několika dobrými šancemi hostí, ale domácí podržel Žák. Poté už začali hru ovládat domácí. Velmi aktivně se o střelbu z dálky snažil Krejcar, ale jeho podíl byl velmi znát i ve hře, kde mu začal velmi dobře sekundovat na lajně hrající Lukáš Koutník. Ten hned několikrát dokázal zaměstnat hostující obranu, ale dlouho nenacházeli jeho přihrávky správného adresáta. V 75. minutě si na jeho přihrávku seběhl Koudelka a vrátil domácím vedení. V 83. minutě ho pak za přispění hostujícího brankáře navýšil Krejcar. Přes nervózní závěr utkání se již skóre neměnilo a naši hráči si připsali velmi cenné, ale zasloužené vítězství, které vidělo cca 180 diváků. Za týden nás čeká poslední utkání v podobě předehrávky s Novým Městem n.C. Určitě budeme chtít potvrdit výsledkovou formu z posledních domácích utkání. Vzhledem k tomu, že se jedná o předehrávku jara, je možné krátce shrnout podzim. Celkem 19 bodů není na nováčka špatné. Tým po nepříliš vydařeném vstupu do soutěže postupně opustil poslední místo v tabulce a nyní  mu patří 8. místo. Důležitá je spolupráce s A týmem, která na podzim fungovala velmi dobře. Ještě více ale potřebujeme zapracovávat naše mladé hráče.

Zpět