13. kolo IV.třídy sk. B - 2009/10 Převýšov "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 3:2 (0:0)

01.11.2009 17:31

Branky TJ Sokol Roudnice "B": Klapka D., Špaček V.

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Žák - Truhlář, Šiška, Jarkovský, Mrštík D. - Špaček V., Klapka D., Švadlenka (80. Svatoň), Panchártek - Mrštík L. (85. Gráf), Mencák M. (50. Mencák J.)

Úvod zápasu více vyšel domácím, kteří několikrát z dálky ohrozili naši branku. Ale první velkou šanci měli roudničtí, když Švadlenka ve vápně přiťukl Mencákovi, ale jeho střele chyběla razance a přesnost, a tak pouze pohladil domácího brankáře po rukavicích. Domácí pak využili zaváhání roudnické obrany, ale jejich útočním nedokázal tváří v tvář našemu brankáří přesně zamířil a zakončil doslova prachbídně, když trefil místní bytovku. První půle tak skončila bez branek. Roudničtí se ujali vedení vydařenou střelou Klapky zpoza vápna, ale domácí odpovědi dvěma slepenými brankami o pět minut později. V 70. minutě ale roudničtí srovnali, když Švadlenka našel naběhnuvšího Špačka, který vyhrál osobní souboj na hranici vápna a v přímé konfrontaci s domácím golmanem nezaváhal. Remízový zápas rozhodla chyba roudnického hráče, který nedokázal pokrýt míč směřující do autu a následný centr, který tečoval ještě brankář Žák, přistál na přesně na hlavě domácího hráče, který se nemýlil. Podaný výkon nebyl špatný, ale musíme se vyvarovat zbytečných chyb a táhnout za jeden provaz.

Zpět