14.kolo IV. třídy: TJ Sokol Roudnice B - SK Starý Bydžov 4:4 (3:2)

13.11.2012 18:20

13.kolo IV.třídy, Roudnice ,,B''-St.Bydžov

   V předehrávce jarní části k nám zavítal soupeř, který nám hned v 1.kole na svém hřišti nadělil ,,čtyřgólový'' debakl, takže jsme měli co vracet. Ale už před zápasem jsme měli problémy se sestavou, poněvadž chybělo 7 hráčů základnu z důvodu prac. povinností nebo zranění, tak museli naskočit náhradníci, do pole i druhý brankář a díky L.Koudelkovi i 2 hráči z ,,A'' mužstva, abychom dali vůbec 11 hráčů dohromady, i když během zápasu dorazili další, někteří snad poprvé v podzimní části. Na skvěle připraveném hřišti se od začátku hrálo zbytečně nervozně, kdy svými verdikty mnohdy přispěli i rozhodčí. Ne že by se jen diskutovalo, ale i hra mužstev byla svižná, akce se střídaly na obou stranách, o gólové momenty nebyla nouze, a tak se do kabin šlo za stavu 3:2, kdy za nás skorovaly T.Vlasák a 2x J.Novotný, z toho jednou z penalty. 2.poločas probíhal podobně jako první, jen s tím rozdílem, že my jsme si šance připravovali složitěji a do zhuštěné hostí obrany. Výsledkem byly 2 góly v naší síti, v soupeřově síti skončil pouze gól, který dal ze standartní Pajgrt. Konečná remíza 4:4 je asi spravedlivá, ikdyž si myslím, že soupeř byl k poražení, nebýt našich zbytečných chyb v zadních řadách a více klidu v útočné fázi.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Roudnice_B-Stary_Bydzov_4_4/

Zpět