13. kolo: TJ Sokol Roudnice "B" : Hlušice "B" 6:0 (2:0)

05.11.2013 09:23

Branky: Mrštík D., Bárta, Pithart, Koudelka, Koutník, Klapka M.

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák –Gráf, Pithart, Svatoň – Koutník, Kučera, Novotný, Bárta (75. Klapka M.) - Koudelka, Melichar, Mrštík D. (70.Tomáš)

Hosté přijeli oslabeni a první půli odehráli v deseti hráčích. Náš tým tak měl od úvodu utkání trvalou převahu, kterou ale dlouho nemohl přetavit v branku. Během prvních 20. minut jsme vyslali snad 15 střel na bránu, ale hosté odolávali. Až v 33. minutě se prosadil střelou z vápna David Mrštík a o 5 minut na to po krásné akci zvýšil Bárta. Vedení trochu zklidnilo tým, a ten si trpělivou hrou postupně dokráčel k pohodovému vítězství 6:0, když ve druhé půli proti již 11 hráčům hostí se prosadili z trestného kopu Pithart, poté po samostatném nájezdu Koudelka, následně Koutník a výhru pečetil levačkou Milan Klapka. Další z mnoha šancí byly nevyužity a to včetně jedné stoprocentní i na straně hostí. Těší mne, že jsme doma opět bodovali naplno. Plně se ukazuje, že výjezdy týmů na hřiště hostí jsou pro většinu hodně obtížná.  

Zpět