14.9.2011 : 2. kolo okresního přeboru 4+1 - TJ Sokol Roudnice - TJ Slavoj Skřivany 11:2 (7:0)

15.09.2011 13:14

TJ Sokol Roudnice - TJ Slavoj Skřivany 11:2 (7:0)

branky Roudnice: 4x Fanda Rejl, 3x Michal Sobotka, Vojta Balický, Vojta Černý, Anička Vaňková, Marek Chudoba

sestava Roudnice: Daniel Říha, Vojta Černý, Vojta Balický, Marek Chudoba, Olda Vaněk, Anička Vaňková, Michal Sobotka, Fanda Rejl

Podobný zápas jako minulý týden. Mužstvo Skřivan nedosahovalo fotbalově kvality našeho mužstva. Převyšovali jsme soupeře v práci s míčem i individuálními fotbalovými schopnostmi hráčů. Až na to, že se hráči někdy zbytečně utápěli v kličkách, je třeba mužstvo pochválit. Hra měla neustále spád, střídá se hokejově, takže byli na hřišti pořád odpočatí hráči. K vidění byla spousta velice pohledných kombinací i gólů. Tento zápas byl dobrou pozvánkou na další domácí utkání pro fotbalové fanoušky.

Zpět