14. kolo 1.A třídy 2013/14 l TJ Sokol Roudnice : Vysoká n.L. 1:3 (0:2)

11.11.2013 13:06

Branka: 90. Koblížek Jan

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Vlnas, Židík, Mikan, Vlasák, Pajgrt, Pejchal (80. Bárta), Koblížek Jan, Krejcar Jakub, Bednář V. (70. Krejcar Jan), Kmoníček (80. Koutník)

Koudelka Vladislav ml., trenér A týmu TJ Sokol Roudnice: "Do zápasu jsme vstoupili vlažně, v 7. minutě jsme prohrávali 0:2. Do poločasu jsme poté hráli na jednu branku, vytvořili jsme si i šance, ale bez efektu. Druhý poločas už si zkušené mužstvo hostí pohlídalo a odvezlo si 3 body. Škoda, že se nám nepodařilo v posledním zápase navázat na předchozí domácí zápasy. Jsem rád, že je konec sezony, protože jsme dohrávali s torzem mužstva. Mrzí mě zranění hráče hostí a přeji mu brzké uzdravení."

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Roudnice-Vysoka_n.L_1-3/ 

 

Zpět