14. Kolo 1.A Třídy: SK Roudnice - FK Náchod "B" 1:0 (0:0)

15.11.2016 14:05
SK Roudnice
 
vs.
FK Náchod B
 
1:0
(0:0)
Střelci:
58.Koblížek    


 

Sestavy:
Hopko, Koutník, Mikan, Krejcar (80.Tomeš), Novotný J., Stoszek, Vlasák(88.Vítek), Cuberka, Kučera, Novotný M., Koblížek   Ruffer, Dejprava T., Vejprava J., Král, Bareš, Hanel, Punar, Scharfer, Panenka (34.Smrček, 66.Berger), Jahoda, Rompotl


 

Karty:
87.Hopko   39.Scharfer, 50.Punar, 87.Berger
     


 

Mikan Zdenek, asistent trenéra (domácí):
V posledním zápase podzimní části se na těžkém terénu snažila obě mužstva hrát fotbal. V první půli bylo na obou stranách několik šancí, ale střelci nebyli dostatečně důrazní. V druhé půli jsme vstřelili branku a poté jsme trochu zbytečně přestali hrát a soupeř měl poslední půlhodinu navrch. Defenziva však pracovala dobře a body zůstaly doma. Pochvala patří celému týmu, bude se nám zimovat lehčeji.


 

Komentář (hosté):
Myslím, že utkání by více slušela remíza,po obdržené brance jsme měli velký tlak,ale žádnou příležitost jsme nevyužili.Chci klukům poděkovat za přístup ,především pak dorostencům, kteří nám v závěru sezóny výrazně pomohli.


 

Diváků: 100
Rozhodčí: Prokůpek
Zpět