14. Kolo 1.A Třídy: SK Roudnice - MFK Trutnov ''B'' 2:1 (1:1)

13.02.2019 10:57
SK Roudnice
 
vs.
MFK Trutnov B
 
2:1
( 1 : 1 )
Střelci:
25. Koutník Denis 
90. Kučera Tomáš 
  15. Štěpánek Marcel 


 

Sestavy:
Hopko Miroslav
Koutník Lukáš
Mikan Zdeněk (C) (72.Krejcar Jan)
Bárta František
Koutník Denis
Černý Josef
Stoszek Lukáš
Obermajer Richard
Cuberka Miloš
Kučera Tomáš
Houser Patrik
 
Novotný Miloš
Vítek Marek
Tykva Marek
Krejcar Jan
Šiška Jakub
Ruml Jan
 
Žák Pavel
Groer Tomáš (C) (72.Čech Petr)
Kozák Vojtěch (58.Kalhous Matěj)
Přívratský Michal
Kancok Marek
Štěpánek Marcel (78.Zahálka Adam)
Kovář Dominik
Kamitz Michal
Matějka Pavel
Landa Štěpán
Herout Jan
 
Liška Michal
Kalhous Matěj
Zahálka Adam
Čech Petr
Birka Lukáš


 

Karty:
44. Černý Josef   44. Kancok Marek
57. Kancok Marek
58. Štěpánek Marcel
    57. Kancok Marek


 

Zdeněk Mikan, asistent trenéra (domácí):
Těžký zápas s výborným soupeřem. Hosté se u nás představili jako běhavé důrazné mužstvo a oboustranné se hrál dobrý fotbal. V první půli jsme dokázali zareagovat na vedoucí branku soupeře. Druhou půli trochu narušilo vyloučení, kdy se hosté zatáhli a nepouštěli nás do šancí. Nakonec se štěstěna přiklonila k nám. Jednak vítěznou brankou a také při břevně v poslední šanci hostů v zápase. Příští týden v Polici budeme hrát o čelo tabulky.


 

Realizační tým MFK Trutnov (hosté):
Atraktivní utkání s rychlostně i technicky velmi dobře vybaveným soupeřem jsme začali o něco lépe my. Soupeř však brzy srovnal krok a vyrovnaná hra s šancemi na obou stranách trvala prakticky až do vyloučení v 57. minutě. Poté jsme se začali soustředit na obranu a domácí začali pomalu ale jistě utahovat šrouby. Moc možností k zakončení jsme jim sice nenabídli, ale Roudnice hrála trpělivě a v poslední minutě za to k naší smůle sklidila zasloužené ovoce. I přes prohru však musíme kluky pochválit.


 

Diváků: 60
HR: Pavel Vítek
AR1: Lukáš Tryzna
AR2: Miloš Hofman
Zpět