14. kolo IV.třídy sk. B - 2009/10 Stěžery "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 1:1 (0:0)

08.11.2009 16:42

Branky: Samšeňák - Mrštík L.

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Truhlář (75. Klapka M.), Svatoň, Švadlenka (60. Jarkovský), Mrštík D. - Špaček V. (85. Gráf), Pajgrt, Klapka D., Panchártek - Urban, Mrštík L.

Úvod utkání začali domácí asi 5 minut v deseti, ale naši hráči vyprodukovaný tlak nezužitkovali ke vstřelení branky. I po příchodu 11. hráče domácích do hry bylo naše mužstvo blíže vstřelení branky, ale nikdo z našich hráčů nedokázal vyprodukované šance zužitkovat. V koncovce neuspěl několikrát Klapka D., Pajgrt, Urban ani Mrštík. Domácí se postupně osmělovali a během první půle měli několik slibných šancí. Nejnebezpečnější zmařil včasným vyběhnutím Žák. Druhý poločas jsme začali lépe, ale dvakrát v pěkné šanci těsně nedosáhl na centr Urban. V 55. minutě se ale trochu se štěstím trefil Mrštík L., když dokázal na malém vápně přetlačit domácího brankáře. V 65. minutě byl pro napadení vyloučen domácí hráč, ale oslabení domácím spíše prospělo a v 73. minutě vyrovnali. O dvě minuty později napodobil domácího hříšníka Panchártek a putoval také předčasně pod sprchy. Závěr utkání přinesl několik šancí na obou stranách, ale bez gólového efektu. Soupeři se tak rozešli smírně. Určitě ale s daným výsledkem nemůže z naší strany panovat spokojenost, protože jsme si nechali utéct utkání, ve kterém jsme v první půli mohli o zápase rozhodnout a když už jsme vedli tak jsme zápas ztratili proti oslabenému soupeři. Závěr jsme nezvládli, a to jak takticky tak ani fyzicky, je nutno se na obě stránky naší hry v zimní přestávce zaměřit. Nedisciplinovanost zkušeného Panchártka je případem sama pro sebe.

Zpět