14. kolo IV.třídy sk. B - 2010/11 Boharyně : TJ Sokol Roudnice "B" 2:1 (1:1)

06.11.2010 17:32

Branka: Panchártek

Sestava TJ Sokol Roudnice"B": Svatoň P. - Truhlář, Mrštík D., Svatoň A. - Šiška, Špaček - Melichar, Klapka, Novotný, Panchártek - Gráf

Domácí sice měli po větru v prvním poločase převahu, ale téměř ani jednou netrefili naši branku. Nám se ve 20. minutě podařila rychlá akce a rázem jsme vedli. Domácí vyrovnali v 35. minutě po nedorozumnění v naší obraně. Druhá půle začala náporem domácích, ale jejich tlak byl neproduktivní a naše obranná činnost byla na slušné urovni. Navíc v 80. minutě šli po ataku na našeho brankáře do deseti. Bohužel v posledních minutách zápasu se domácí dostali k sérii 4 rohových kopů a ten poslední s velkou dávkou štěstí proměnili. Domácí určitě byli lepší a náš tým si ten bod za  dobrý výkon taky zasloužil.

Zpět