14.kolo IV.třídy sk. B - 2011/12 TJ Sokol Roudnice "B" : Myšteves "B" 3:0 (1:0)

14.11.2011 16:39

Branky: 7. Klapka D., 60. Vlasák, 70. Gráf

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Kučera (70. Klapka M.), Šiška, Svatoň A. – Mrštík D., Špaček V., Novotný, Panchártek (60. Truhlář) - Klapka D., Vlasák (70. Melichar T.), Koudelka (40. Gráf)

Zápas jsme začali velkým náporem, ale hosty  dlouho držel skvělými zákroky jejich brankář, kterému pomáhala obrana i konstrukce branky. V 7. minutě se ostřelování branky hostí prosadil Klapka David a trochu tak uklidnil naši hru. Hráči hráli velmi aktivně a v prvních 15. minutách si vypracovali snad 10 gólových šancí. Po hříchu branka Klapky byla ale jedinou proměněnou. Hosté se postupně začali osmělovat a ukazovat, že zadarmo nám tři body nepřenechají. Nejblíže byly brance ve 30. minutě, kdy využili nepovedeného ofsajd systému a Žák musel skvělým zákrokem samostatný útok zneškodnit. Další šance pak přibývaly na naší straně, ale s postupem času byla jejich řešení zbrklá či nepřesná. V poločase jsme si řekli, že musíme být trpěliví a branky určitě přijdou. Nejdříve ale přišel náš tlak a také gólové šance, ale opět bez efektu. V 55. minutě byl ve vápně faulován Panchártek, ale Vlasák penaltu umístil jen do nohou hostujícího brankáře  následnou dorážku ze 3 metrů poslal nad jeho branku. Vlasák to ale za chvilku odčinil brankou na 2:0 po akci Klapky. V 70. minutě navíc Gráf tvrdě prostřelil hostujícího brankáře a pečetil tak výsledek na 3:0. Střelci na obou stranách totiž již na brankáře nedokázali najít recept. Tímto vítězstvím, jsme zakončili povedený podzim a hlavně v domácích utkáních jsme předvedli výbornou sérii 6 výher se skóre 22:0. První místo nás velmi těší a cítíme velkou podporu našich fandů. Nyní máme před sebou těžkou jarní část, na kterou se budeme snažit zodpovědně připravit, tak abychom mohli nadále těšit sami sebe z povedených výkonů a stejně tak i naše věrné fandy. Bude těžké na konci sezóny okupovat stejnou pozici jako teď, ale hlavní je, aby nám vydržela ta chuť do zápasů jakou aktuálně máme. Děkuji všem zúčastněným hráčům i lidem kolem týmu za to, co v podzimní části dokázali. Věřím, že se nám podaří se na jaro dobře připravit a tým ještě popřípadě rozšířit o další domácí hráče, kteří se na podzim příliš nezapojili.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/14.kolo_IV.tridy_sk._B_-_2011_12_TJ_Sokol_Roudnice_B_Mysteves_B_3_0/

 

Zpět