15.kolo OP 2012/2013 Červeněves "SŽ" : TJ sokol Lhota p.L. "SŽ" 2:6 (0:2)

21.05.2013 00:01

 

Branky: Žalský  4x, Pilous, Voříšek

Sestava: Tomáš – Zmarzlák, Matoušek, Školník, Šlechta – Kopřiva, Voříšek, Pilous, Mičiak – Chrudimský, Žalský.  střídal Lacina

 

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Červeněvse. Trenér Jakub Vach si plnil hráčské povinnosti za Roudnici, takže na zápas jeli Karel Matoušek st. a Jiří Tomáš ( zastupující trenér ). Již po pátečním tréninku, kde se někteří ze zápasu omluvili, jsme věděli, že když pojedeme s jedenácti hráči, budeme rádi. Do Červeněvse nás nakonec dorazilo 12 i s přispěním skvělých řidičských schopností Ivana Mičiaka, který Kubu přivezl až z Liberce ze zápasu RMSK Cidliny, za neméně skvělého navigování Dany Mičiakové. V předchozích zápasech se stávalo, že někteří hráči nastupovali k utkáním s nechutí a to se projevovalo především na herní pohodě celého mužstva. Před dnešním zápasem jsme si krátce promluvili o přístupu k fotbalu a na rozcvičení již nastupovalo 12 fotbalistů, kteří chtějí vyhrát! Od první minuty bylo patrné, že chceme Červeněves  „vyloupit“. Dlouho jsme se však nemohli prosadit střelecky. Ve 20. minutě ale zavěsil Štěpán Pilous, naše hra se zklidnila a do poločasu zvýšil Matěj Žalský na 2:0. Ihned po přestávce jsme opět udeřili: Matěj Žalský 3:0. Následně rozhodčí Konhefer odpískal penaltu, kterou viděl opravdu pouze on a domácí snížili na 1:3. Otřeseni z nesmyslně odpískané penalty jsme dovolili domácím dát ještě branku na 2:3, ale drama jsme již nepřipustili. Dalšími třemi brankami a spoustou neproměněných šancí jsme změnili utkání v exhibici. Za zmínku stojí hlavně chvíle ze 60. minuty, kdy naši sérii minimálně patnácti přihrávek na jeden dotek z krásného centru Petra Laciny zakončoval Jindřich Kopřiva jen těsně nad branku udivených domácích. Po dnešním utkání chválím všech 12 hráčů za přístup, vůli po vítězství a předvedený výkon. Ať vám to vydrží co nejdéle!

                                                 Jiří Tomáš  zastupující trenér

Zpět