17. kolo 1.A třídy 2013/14 l TJ Sokol Roudnice : Vrchlabí 0:0 (0:0)

18.03.2014 07:27

Sestava: Tomek - Vlnas, Mikan, Brendl, Krejcar Jakub - Krejcar T., Pejchal (70. Židík), Bednář Z., Krejcar J. (70. Koblížek) - Bednář Vl., Kmoníček (58. Pajgrt (83. Koutník))

Úvod utkání mohl být pro další vývoj utkání stěžejní, ale hned v první minutě se nepodařilo T. Krejcarovi zakončit samostatný únik. Hosté zahrozili o několik minut později, kdy hlavičku hostujícího útočníka musel nadvakrát krotit Tomek. V 25. minutě se dostával do vyložené pozice Z. Bednář, ale připletl se mu do střely jiný z našich hráčů a dobrá šance zůstala bez efektu. V 35. minutě si na velmi dobrý centr Z. Bednáře seběhl na zadní tyč T. Krejcar, ale o kousek na míč nedosáhl. Do druhé půle jsme trochu změnili rozestavení a i nadále byli aktivnějším týmem. Ve velké šanci se ocitl Kmoníček, ale jeho střela trefila pouze brankáře. Z následné tutové dorážky pak Vl. Bednář nedokázal trefit branku. Hosté se uchýlili k brejkovým akcím a některé byly pro obranu nebezpečné, ale většinu dokázala zvládnout. Velkou šanci promeškal poté Pajgrt. Stejný hráč pak v 84. minutě byl faulován ve vápně, ale Z. Bednář penaltu neproměnil. Odčinit to mohl z následné standardky, ale bohužel mu branka asi nebyla dnes souzena. Mrzí nás, že se nám nepodařilo zúročit herní převahu, a to ani za pomoci penalty. Kladně lze hodnotit čisté konto vzadu. Velmi dobré utkání odehrál při premiéře v našem dresu Jan Brendl, který v sestavě nahradil Honzu Koblížka, který se vrátit zpět do Libčan. Věříme, že další utkání se nám podaří opět bodovat, a že i výkon půjde nahoru.

Zpět