15. Kolo 1.A Třídy: FC Vrchlabí - SK Roudnice 1:0 (1:0)

02.10.2016 10:08

 

FC Vrchlabí
 
vs.
SK Roudnice
 
1:0
(1:0)
Střelci:
11. Hawel    


Sestavy:
Hladík - Navrátil, Pleva, Zajíc, Hawel (86. Hanuš) - Mejvald (64. Hradecký), Fink, Zdržálek, Tauchman (90. Jech) - Tomčík, Žďárský (79. Havránek)   Tomek - Koutník L., Mikan, Novotný, Krejcar - Koblížek, Vlasák, Tomeš, Špaček - Koutník D., Cuberka


Karty:
71. Žďárský   82. Novotný
42. Zajíc    


Votoček David, trenér (domácí):
V prvním poločasu jsme byli herně lepší než hosté, ale proměnili jsme pouze jednu šanci. Za druhý poločas musím hráče pochválit za bojovnost, když se snažili ze všech sil udržet vedení i v deseti hráčích, což se nakonec podařilo.


Mikan Zdenek, asistent trenéra (hosté):
Bez několika hráčů základní sestavy a pouze s náhradním brankářem na lavičce, jsme odjížděli do Vrchlabí s respektem. Zápas rozhodla šťastná branka domácích z úvodu utkání. Zápas byl vyrovnaný, s šancemi na obou stranách, při kterých vynikli oba brankáři, jejichž věkový rozdíl byl 30 let. Naše střelecké trápení trvá, přesto patří všem hráčům pochvala za přístup k utkání.


Diváků: 105
Rozhodčí: Janeček
Zpět