15. kolo 1.A třídy l TJ Sokol Roudnice : SK Bystřian Kunčice 6:0 (2:0)

19.06.2013 07:52

Branky: 14., 33., 47. Kmoníček, 58., 77. Pajgrt, 61. vlastní

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Vlnas, Koblížek Jan, Krejcar Jakub (50. Mikan) - Krejcar T., Koblížek Jakub (64. Melichar), Vlasák, Židík, Krejcar Jan - Bednář(46. Pajgrt), Kmoníček (58. Vach)

Úvod utkání přinesl vyrovnanou velmi aktivní hru obou mužstev. Hosté si vypracovali několik náznaků šancí, ale k nebezpečnému zakončení lze počítat pouze střelu Doležala z přímého kopu, které měla razanci, ale nikoli přesnost a stejně tak i hlavička Kratochvíly se nevešla mezi tyče. Naši hráči se rozjížděli pomaleji a měli trochu problémy s rychlým přechodem hostí do útoku. Postupně ale získávali územní převahu, kterou dokázali hned z první velké šance skórovat, když Kmoníček osamocen před Vítkem nezaváhal. Hosté se mohli vyrovnat po chybě naší obrany, ale Laštovička svou šanci promarnil. Mnohem lépe si vedl Kmoníček, který ve 33. minutě se kličkou zbavil obránce a následně i brankáře a dostal náš tým do dvoubrankového vedení. Tato branka nás uklidnila a dál jsme si vypracovávali šance ke skórování. Kmoníček a hlavně několikrát Bednář zle zatopili hostující obraně. Hattrick zkompletoval Kmoníček ve 47. minutě, když nadvakrát procedil míč do brány. Naši hráči si pak závěr utkání pohlídali v pohodovém tempu a přidali ještě tři branky. Nejprve se chvilku po svém příchodu na hřiště trefil Pajgrt a o pár minut na to nešťastně Kratochvíla tečoval míč po standardní situaci Koblížka do vlastní branky. Tečku za brankovým účtem udělal opět Pajgrt. Další šance měli Krejcar Tomáš, Koblížek Jakub a mladý Honza Melichar, ale další branka naštěstí pro hosty již nepadla. I tak ale výsledek není pro hosty nijak lichotivý. Utkání bylo hráno za velkého horka a postupný úbytek sil byl znát na snižujícím se tempu hry. I tak oba týmy přispěly k velmi pohlednému utkání, které lahodilo oku diváka. Výhrou jsme zakončili poměrně povedenou jarní část sezóny na jejímž konci si připisuje hned dva historické zápisy. Maximem za 10 let v I. A třídě je 42 bodů za sezónu tak i 5. místo v konečné pořadí. Nyní nás čeká krátká letní přestávka a pak už zase budeme polykat tréninkové dávky, tak abychom byli na příští sezónu připraveni. V týmu by mělo dojít k malým změnám, spíše by měli převládat doplnění hráčů. Vše ale zatím v jednání. Děkujeme vedení za dobré podmínky a také fanouškům za jejich podporu, moc si ji vážíme.

Zpět