15. kolo IV.třídy sk. B - 2009/10 TJ Sokol Roudnice "B" : Ohnišťany 2:5 (2:4)

04.04.2010 11:39

Branky: Mrštík L.,Koudelka Vl. - Šoltys 4, Bezvoda

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Špaček J., Švadlenka, Novotný (60.Jarkovský), Mrštík D. - Špaček V. (65. Truhlář), Šiška, Klapka D., Krejcar Jakub - Koudelka Vl. (80. Mencák), Mrštík L.

Úvod zápasu se nám vydařil a po několika kombinacích se podařilo po kolmici Klapky skórovat L. Mrštíkovi. Bohužel o minutu později vyrazil střelu hostujícího útočníka Žák pouze na hlavu Šoltyse a bylo srovnáno. V 15. minutě se ale po zpětné přihrávce Špačka trefil přesně Koudelka. Hosté srovnali opět velmi brzy a jak jinak opět Šoltysem, který trochu se štěstím zátylkem využil rohový kop. Další branky pak již bohužel padaly pouze do naší sítě, a to za velkého přispění naší nedůrazné obrany. Ve 25. minutě se ujali hosté vedení 3:2 po samostaném úniku jednoho z hostující záložníků a o několik minut později završil hatrik Šoltys, když využil dalšího zaváhání naší defenzívy. Z několika nadějných akcí v první půli jsme nedákali ani snížit a ve druhé půli byla naše rozháraná a neproduktivní. Hosté se zatáhli na vlastní půli a vyráželi k rychlých brejkům, které pro nás ale byly velmi nebezpečné. Šoltys přidal ještě dvě branky, ale jedna mu nakonec nebyla pro údajný faul uznána. Bohužel jsme potrvdili, že již v přípravě chybující obraná hra je pro nás aktuálně největším problémem. Musíme s z daného zápasu poučit v Lovčicích podat mnohem lepší výkon než dnes.  

Fotogalerie: https://zasadilzdenek.rajce.idnes.cz/4.tr.sk_B_Roudnice_2_5_Ohnistany/

Zpět