15. kolo: TJ Sokol Roudnice "B" : Probluz "B" 8:1 (7:0)

07.04.2014 09:08

Branky: Melichar 3, Koudelka 2, Koutník, Špaček V. (z pen.), Kučera

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Žák – Gráf (46. Klapka), Pithart (50. Mrštík), Svatoň – Koutník, Kučera (60. Fejgl), Bárta, Špaček J. – Koudelka (58. Mencák), Špaček V. (55. Novotný), Melichar

Trochu jsme hned v začátku navázali na sobotní utkání áčka a jasně soupeře přehrávali. Bohužel ve 2. minutě Koudelka a ve 4. Melichar svoje 100% šance neproměnili. V 6. minutě ale další tutovku Melichar proměnil a když se pak s góly roztrhl pytel bylo po trefách Koudelky, Kučery, Špačka a Melichara skóre z pohledu hostí v poločase hodně hrozivé 7:0. Druhý poločas již nepřinesl takový brankostroj a hosté po prostřídání hru vyrovnali. Nakonec i skóre za druhý poločas bylo vyrovnané 1:1. Celkové vítězství 8:1 bylo pro diváky velkým zážitkem, i když trochu mrzí slabší výkon ve druhém poločase. Jako trenér jsme si ale mohl vyzkoušet téměř všechny hráče ze soupisky. Věřím, že hráči i příští týden předvedou kvalitní hru a potěší diváky v rámci derby se Syrovátkou.

 

Zpět