18. kolo 1.A třídy 2013/14 l FK Černilov : TJ Sokol Roudnice 1:3 (1:1)

24.03.2014 07:26

Branky: 50. a 52. Z. Bednář, 32. Vl. Bednář

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Vlnas, Mikan, Brendl, Krejcar Jakub - Krejcar T. (74.Koutnik), Vlasák (55. Židík), Pejchal, Krejcar Jan - Bednář Z. (81. Bárta) , Bednář Vl. (62.Kmonicek)

Úvod utkání za vytrvalého deště se nám povedl, ale branka Vládi Bednáře padla z trochu nešťastného ofsajdu a standardu Zdenka Bednáře zastavilo břevno. Domácí sice slušně kombinovali a dokázali se dostat k naší šestnátce, ale jejich první vážnější střela na bránu přišla až v 19. minutě. Bohužel pro nás z toho byla také úvodní branka utkání, když jsme nedokázali pokrýt zpětnou přihrávku v naše vápně. Domácí gól nabudil a nám sebral trochu vítr z plachet. Nedařilo se nám přesněji kombinovat a hlavně finální část akcí byla mizerná. Domácí byli v této fázi pohyblivější a dokázali ještě dvakrát nebezpečně ohrozit branku Tomka. Ve 32. minutě jsme se ale dokázali prosadil pěknou rychlou akcí a míč přes Honzu Krejcara a Zdenka Bednáře doputoval až k Vláďovi Bednářovi a ten měl už lehkou pozici ke skórování. Hra i skóre se vyrovnalo, ale jen na chvilku. V 39. minutě šel po druhé žluté ze hřiště domácí obránce a naši hráči v úvodu druhé půle dvěmi rychlými brankami Zdenka Bednáře zápas rozhodli. Nejprve jim k tomu pomohla teč při střele zpoza vápna a poté střelcův důraz ve vápně. Domácí se ještě snažili, ale po zbytek utkání dokázali pouze jednou trefit naši branku a to bylo na případný zvrat málo. Naopak naši hráči si nadále vypracovávali šance, ale krom dvou tyček z nich víc nedokázali vytěžit. Přesto jsou 3 body zasloužené a herní projev mužstva byl oproti předchozímu utkání lepší. Navíc dnes i střídající hráči hru oživili a nepřišel po prostřídání žádný útlum ve hře, což je velmi pozitivní.

Zpět