16. Kolo 1.A Třídy: FK Černilov - SK Roudnice 3:0 (2:0)

19.03.2017 10:19
     
FK Černilov
 
vs.
SK Roudnice
 
3:0
(2:0)
Střelci:
2. a 77. Šmied, 13.Markovič    


 

Sestavy:
Voltr- Zumr, Urban, V.Hrubý, Žaba - Šmied, Matoušek, Štěnička, Schwarzer, J.Hrubý (86.Hlína)- Markovič (82.Roubal)   Hopko- L.Koutník, Mikan (82.M.Novotný), Krejcar (59.D.Koutník), Černý (59.J.Novotný), Tomeš (46.Kmoníček), Stoszek, Cuberka, Kučera (86.Vítek), Bárta, Koblížek


 

Karty:
Markovič, Schwarzer, Zumr   33.L.Koutník
    68.L.Koutník


 

Jaroslav Pokrupa -předseda oddílu (domácí):
Zápas ovlivnily naše dvě branky na začátku zápasu, obě mužstva se snažila o kombinační hru, ale terén byl proti. Vítězství je zasloužené.


 

Milan Frýda-trenér (hosté):
Domácí hráli ze zataženého bloku a na brejky, ze kterých nás trestali. My jsme se snažili hrát fotbal, ale přes pozornou obranu domácích jsme se až na vyjímky, nedostali. Z tohoto pohledu, je vítězství domácích zasloužené.


 

Diváků: 70
Rozhodčí: Ivan Klečka
Zpět