16.kolo IV. třídy : Nepolisy : TJ Sokol Roudnice B 0:0

15.04.2013 17:54

Sestava: Žák,Mrštík D.,Kučera,Novotný,Klapka (46. Truhlář),Svatoň A.,Pithart,Špaček J.,Vach,Gráf (46. Vlasák),Mencák (62. Jarkovský)

V dnešním utkání jsme chtěli navázat na výkon ze druhé půle domácího utkání.To se nám ale vůbec nepovedlo.Většinu soubojů jsme prohrávali,domácím hráčům jsme nechávali hodně prostoru a ani naše přihrávky dnes nebyly takové.jak bychom si představovali.Je pravda,že terén dnes nebyl "ideální",ale pro obě mužstva to bylo stejné.Navíc jsme kupilï chybu za chybou a po jedné takové šel domácí útočník sám na Žáka.Ten ho vytěsnil z úhlu,ale mezitím mu naběhl další spoluhráč,zatímco naši obránci,kromě vracejícíhose Kučery,se pouze dívali z půlky,jak akce dopadne.Po přihrávce mezi oběma domácími útočníky se Žák stačil na poslední chvíli přemístit a míč směřující do brány vyrazil.Do poločasu jsme pak zkusili vyměnit na postech Novotného se Špačkem a to se ukázalo jako lepší varianta.Navíc do druhé půle nastoupili dva čerství hráči Vlasák a Truhlář.Právě Vlasák měl hned na začátku druhé půle obrovskou šanci.Prošel přes všechny obránce domácích,ale jeho střela těsně minula branku.Za chvíli Špaček skvěle načasoval přihrávku na nabíhajícího Pitharta,ale ten to měl přece jen na dlouhou nohu.Zdálo se to být lepší,ale byly to pouze tyto dvě akce,poté jsme opět upadli do výkonu z první půle.Domácí hrozili z brejků a jen výborný ŽÁK v naší brance držel naše bodové ambice nad vodou.V 66.minutě už se zdálo,že se budeme radovat.Špaček prošel od půlky přes všechny domácí hráče,bohužel jeho střela se mezi tyče nevešla.Za chvíli po něm se do stejné,nebo možná ještě lepší příležitosti dostal Vach,ale ani on střeleckou nemohoucnost našeho týmu nezlomil. Naopak v 78.minutě mohli strhnout vítězství na svoji stranu domácí,ale jejich povedenou akci zneškodnil dnes fantastický ŽÁK,díky kterému si odvážíme alespoň jeden bod.

Zpět