16. kolo IV.třídy sk. B - 2009/10 TJ Sokol Lovčice "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 2:1 (1:1)

11.04.2010 21:05

Branky: Mrštík L.

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Mencák (85. Gráf), Švadlenka, Šiška, Truhlář (46. Klapka M.) - Špaček V., Novotný (65. Koudelka Vl.), Klapka D., Mrštík D. - Vlasák, Mrštík L.

Bohužel ani na tento zápas nebudou naši hráči B týmu nijak zvlášť rádi vzpomínat. Začátek opět nebyl špatný a během první čtvrthodinky jsme měli na svém kontě asi tři vyložené šance. Bohužel produktivita týmu byla dnes téměř nulová. Domácí pak využili chybu v rozehrávce ve středu pole a z první vážnější akce skórovali. Gól nás poslal do křeče, kterou jsme překonávali asi 10 minut. Pak se opět začala alespoň trochu dařit rozehra a naše akce měli nějakou myšlenku. Jednu z povedených akcí zakončil přesně L. Mrštík a bylo srovnáno. Do konce poločasu se již skóre nezměnilo, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Do druhé půle jsme šli s cílem potvrdit územní převahu z první půle a pokusit se vstřelit nějakou tu branku. Bohužel se naše snaha míjela na čím dál těžším terénu účinkem a domácí byly se svou jednodušší hrou na brejky efektivnější. V 55. minutě se domácí opět ujali vedení když v pořadí druhou střelu na Žáka opět dokázali proměnit v branku. Bohužel je nutné podotknout, že svým nedůrazem jsme domácím práci při této brankce hodně ulehčili. Snaha o vyrovnání končila v křečovitých snahách o překominování domácí obrany, a když nepomohly ani standardní situace bylo jasné, že ani ve druhém jarním kole se náš bodový zisk nijak nerozroste. Teď je ale hlavní držet pospolu jako tým a pracovat na sobě jak při trénincích tak při zápasech.

Fotogalerie: https://svadlis.rajce.net/B_Lovcice

Zpět