16. kolo IV.třídy sk. B - 2010/11 Lovčice "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 0:1 (0:1)

11.04.2011 09:00

Branka: Špaček V.

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Zasadil – Truhlář, Šiška, Špaček V., Svatoň A. – Švadlenka (46. Gráf (80. Klapka M.)), Vlasák, Novotný, Kučera (65. Mrštík D.) -  Klapka D., Panchártek

Od úvodu utkání náš tým působil fotbalověji a dokázali jsme domácí zatlačit před jejich bránu a z vytvořených šancí ohrozit domácího brankáře. Dlouho ale branka nepřicházela. Rozhodující moment celého utkání nakonec přišel ve 20. minutě, kdy se z přímého kopu na hranici vápna prosadil Vojta Špaček. Bohužel pro nás nadále trvá dost mizerná úspěšnost v zakončení, kdy během první půle jsme zahodili minimálně tři gólové šance. A v nastoleném trendu jsme si vedli i po přestávce, kdy hlavně šance Klapky a Panchártka volali po gólu. Do druhého poločasu domácí poslali na hřiště mladou krev a bylo to znát na jejich zvýšené aktivitě a vyrovnání hry. Naštěstí pro nás ale nevedlo k vyrovnání skóre. V posledních dvaceti minutách se do role hlavních hrdinů zápasu pasovali oba brankáři. Domácí ač povoláním hráč si vedl při šancích Vlasáka a Mrštíka nadmíru dobře a podobné skvělé zákroky předvedl dvakrát i Zasadil, který v daný moment dokázal naše mužstvo podržet. Trochu vydřené vítězství je i tak velmi cenné. Je nutné v dalších zápasech zlepšit jak fyzickou připravenost, jelikož byl znát silný úbytek sil v poslední třetině zápasu, tak hlavně koncovku, která je místy příliš překombinovaná a naši hráči jako by nechtěli vzít odpovědnost sami na sebe. Mužstvo jinak dnes hlavně v první půli předvádělo pohledný fotbal. Velmi dobře utkání zvládla naše obrana řízená Šiškou. Výborně zachytal Zasadil, který v kritických momentech náš tým podržel.  

Zpět