16.kolo IV.třídy sk. B - 2011/12 TJ Sokol Roudnice "B" : Prasek "B" 6:1 (1:1)

10.04.2012 11:00

Branky: 35.  a  69.  Koudelka,  51. Panchartek, 54. Pithart, 59. Mrštík D., 90.  Novotný

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Zasadil – Truhlář, Šiška, Svatoň A. – Kučera, Novotný, Svatoň P. (60. Špaček J.), Mrštík D. (70. Jarkovský) – Vlnas (46. Panchártek), Gráf (15. Pikhart), Koudelka

Zápas jsme začali aktivně a záhy si začali vypracovávat gólové příležitosti, které ale hosté díky štěstí a dobrému výkonu brankáře dlouho přečkávali bez obdržené branky. Ve svých šancích pohořela většina ofenzivních hráčů. Hosté se dostávali za půlku spíše sporadicky a hra byla pevně v našich rukách. Naše mužstvo se neustále snažilo o kombinaci a trpělivě čekalo na vstřelení branky. V 35. minutě dokázal Koudelka přetlačit hostujícího brankáře a poslal nás do vedení. To  ale vydrželo pouze 3 minuty, kdy hosté využili hrubé chyby při rozehrávce u našeho vápna a trochu nás tím zaskočili. Podařilo se nám ale emoce udržet na uzdě a ve druhém poločase poměrně brzy poslat soupeře do kolen více jak jednou brankou. Postupně se prosadil Panchártek, Pikhart a Mrštík. Následně ještě přidal branku Koudelka. Hosté se v závěru dostali díky našemu zvolnění trochu do hry a několikrát zahrozili. Jejich šance ale skončili na, ve druhé půli již trochu zaměstnanějším, Zasadilovi. Konečný výsledek určila nejhezčí  akce zápasu, kterou lehce do prázdné branky zakončoval Novotný. Dnešní herní projev byl lepší než před týdnem, ale určitě to bylo i tím co nám soupeř dovolil před týdnem a dnes. Potěšila dobrá nálada v týmu, která se snad přenese do dalších určitě těžších zápasů.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Roudnice_B-_Prasek_B_6_1/

 

Zpět