17. kolo 1.A třídy l TJ Sokol Roudnice : TJ Start Ohnišov 2:0 (0:0)

14.04.2013 20:08

Branky: 80. Vach, 85. Koblížek Jan

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Vlnas, Koblížek Jan, Krejcar Jakub – Koblížek Jakub (72. Pajgrt), Vlasák (76. Žák), Mikan, Židík, Krejcar Jan (66. Vach) - Bednář (62. Krejcar T.), Kmoníček

Střely (na branku/mimo): 12/12 - 1/6

Rohové kopy: 5 - 2

ŽK: 3 - 2

ČK: 75. Tomek - 88. Dobýval

Úvod uktání byl jasně v naší režii, ale naši hráči šance prohospodařili. Tlak na hostující obranu pak časem začal ustávat, jelikož hra začala být stereotypní a jen velmi zřídka jsme dokázali trochu rozhodit hostující defenzívu. Šanci na zvrat v utkání měl Láďa Bednář, ale svůj samostatný nájezd vyřešil lobem, který přeletěl nejen golmana ale i jeho branku. Stejný hráč v úvodu druhé půle šikovně tečoval těsně před brankářem, ale míč se dokutálel pouze na tyč. Nezdary v ofenzivě nutili našeho hráče do určité křeče v zakončení i v kombinační činnosti. Hosté trpělivě bránili a čekali na svoji zbraň, a to standardní situace. V 70. minutě musel po jedné z nich vytáhnout bravůrní zákrok Tomek a o chvilku poté hostují hráč osamocen na penaltě poslal hlavou míč těsně vedle. V 75. minutě hosté rychle využili naši chybu v rozehrávce a šli do brejku, který skončil střetem hostujícího útočníka s vybíhajícím Tomkem. Pramenila z toho červená karta a navíc nebezpečná standardka. Tu nový strážce branky Žák přežil bez úhony. Hosté se asi po Tomkově vyloučení vnitřně nechtěli za tohoto vývoje spokojit s bodem a snažili se této výhody využít ke vstřelení rozhodují branky. To co ale celý zápas brzdilo naše hráče, tj. skoro až prešovská defenziva se trochu zvolnila a naši hráči začali soupeře trestat z rychlých brejků. V 80. minutě Kmoníček udržel míč po souboji se stopery a vysunul za obranu T. Krejcara, ten pak přes celé vápno ideálně našel Vacha, pro kterého to byla již poměrně jednoduchá situace, kterou zvládl a vsítil svou první branku v roudnickém dresu. O pět minut nato bylo ještě veseleji, když Pajgrt ideálně našel vysunutého Honzu Koblížka a ten se sám před brankářem nemýlil. Hosté pak již trochu rezignovali a tak vzruch přinesla už jen 88.  minuta, kdy po napadení šel pod sprchy o trochu dříve i jeden z hostujícíh hráčů. Utkání nebylo jednoduché a patřilo mezi ta, která jsme povětšinou nedokázali dotáhnout do štastného konce, příkladem budiž i podzimní utkání na hřišti právě Ohnišova. Tým by měl postupně takováto utkání dokázat rozhodovat dříve a nekompikovat si utkání neproduktivitou v ofenzivní činnosti. Ke spokojenosti po herní stránce jsme dnes měli hodně daleko. Některé herní činnosti projevovali ještě určitou nesehranost týmu, ale věříme, že se to postupně zlepší a tým bude nejen bodově uspěšný, ale také herně atraktivní pro oko našich fandů.

Fotogalerie: https://svadlis.rajce.idnes.cz/A_Ohnisov

Zpět