17. kolo 1.A třídy: SK Roudnice - SK Třebechovice p.O. 1:0 (1:0)

20.03.2016 19:48
Sokol Roudnice
vs.
SK Třebechovice
1:0
(1:0)
Střelci:
Stozsek    


Sestavy:
Tomek - Mikan, Novotný M., Brendl, Bednář - Tomeš, Vlasák, Bendig, Krejcar - Stoszek( 85. Novotný J.) Kučera   Cejnar-Mindek,Šreibr,Vích M.,Věříš-Želízko,Bíl M.(70'Bíl R.),Kolínek(57'Hruška),Krejcar Jan-Bušák,Lochman J.


Karty:
71. Bednář   58'Šreibr 83'Věříš 87'Hruška
     


Asistent trenera Zdeněk Mikan (domácí):
Důležité body s těžkým soupeřem. Brzy jsme se ujali vedení, v dalším průběhu zápasu se hra vyrovnala a soupeř se důraznou a běhavou hrou snažil o zvrat utkání. Naše obrana i s lehkým přispěním štěstěny udržela nulu. Hosté měli několik náznaků šancí, ale v druhé části druhého poločasu se více věnovali diskuzi s rozhodčím. My jsme měli dobré příležitosti Stoszkem, Bednářem a Kučerou, ale hostující brankář byl proti. Zkušenou hrou v závěru jsme si pohlídali první tři jarní body.


Bíl Karel,vedoucí (hosté):
Jeli jsme pro bod,nemáme ho.Vyrovnané utkání,kde domácí měli více vyložených šancí,rozhodla branka z 5 min.utkání


Diváků: 150
Rozhodčí: Kalaš
Zpět