17. Kolo 1.A Třídy: SK Sparta Úpice - SK Roudnice 3:2 (1:1)

13.05.2018 14:12
SK Sparta Úpice
 
vs.
SK Roudnice
 
3:2
( 1 : 1 )
Střelci:
35. Hanzlík Milan 
59. Čáp Martin 
80. Punar Martin 
  25. Krejcar Jan 
63. Koutník Denis 


 

Sestavy:
Seidel Ondřej
Punar Martin
Biederman Ondřej
Hanzlík Milan (C)
Luštinec Petr (89.Pančík Filip)
Jaroš Jaroslav
Doubic Patrik
Jadrný Ondřej (70.Novotný Michal)
Kulhánek Jaroslav
Čáp Martin
Marel Jan
 
Novotný Michal
Pančík Filip
 
Ruml Jan
Koutník Lukáš
Mikan Zdeněk (C)
Koutník Denis
Černý Josef
Tomeš Josef (63.Novotný Miloš)
Krejcar Jakub (69.Mičiak Jakub)
Krejcar Jan
Cuberka Miloš
Koblížek Jakub
Bárta František
 
Novotný Miloš
Obermajer Richard
Mičiak Jakub
Kučera Tomáš
Hopko Miroslav


 

Karty:
69. Marel Jan
88. Kulhánek Jaroslav
  61. Krejcar Jakub
80. Bárta František
82. Koutník Lukáš
     


 

Radek Kaplan trenér (domácí):
V prvním poločase jsme si vypracovali minimálně čtyři šance ke vstřelení branky, bohužel v síti skončila pouze jedna kdy hostující tým podržel dobře chytající Ruml. Ve vyrovnaném druhém poločase jsme skvělě zahráli standartní situace po kterých jsme šli do vedení, které jsme udrželi do konce utkání.


 

Frýda Milan, trenér (hosté):
Rád bych zhodnotil zápas. Dnes bych se chtěl vyjádřit k výkonu hlavního rozhodčího (Stieber), ze zkušenostmi z KP a aktivního hráče Rychnova n.K. Dvě branky domácích padly ze standardních situací, nepochybně výborně zahraných, ale po naprosto vymyšlených nedovolených zákrocích. Nemluvě o jasně penaltovém zákroku domácího brankáře, vyhodnoceném obráceně, se žlutou kartou za údajné filmování. Je mi smutno, že v zápase, ve kterém o nic nejde, může rozhodčí takto neprofesionálně zasáhnout do hry.


 

Diváků: 100
HR: Filip Stieber
AR1: Miroslav Filip
AR2: Pavel Matula
Zpět