17. kolo IV.třídy sk. B - 2009/10 Lužec : TJ Sokol Roudnice "B" 2:1 (0:1)

18.04.2010 21:05

Branky: Novotný

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Mencák, Švadlenka, Koudelka Vl., Truhlář - Špaček V., Novotný, Klapka D., Panchártek - Gráf (70. Jarkovský), Mrštík L.

Čekání na vítězství našeho B týmu se prodlužuje. Ani v Lužci si naši hráči nepřipsali body do tabulky letošního ročníku a jejich výkon v poslední třetině zápasu náboj. První půle a stejně tak úvod druhého poločasu byl z naší strany velmi slušný, ale bohužel již po několikáté jsme selhali v koncovce. Jedinou přesnou trefu si tak připsal cca ve 30. minutě hlavou Kuba Novotný. V úvodu druhé půle jsme mohli naše vedení několikrát pojistit, ale naše finální fáze útočných akcí postrádala přesnost a v mnoha případech i fotbalovost. Domácí poté po pohledné kombinaci vyrovnali a začali tahat za delší konec. Fyzicky odcházející naše mužstvo již nedokázalo vytvářet tlak na balón a přestávali jsme být pro domácí nebezpeční. Naopak domácí pak využili svou šanci a své vedení si již do konce zápasu pohlídali. Věřme, že čekání na výhru nebude trvat dlouho.

 

Zpět