17.kolo IV.třídy sk. B - 2011/12 Nepolisy "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 0:3 (0:1)

16.04.2012 14:26

Branky: 21. Novotný, 73. Kučera, 84. Špaček J.

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Truhlář, Šiška, Svatoň A. – Mrštík D. (70. Svatoň P.), Špaček V., Novotný (84. Jarkovský), Pikhart (80. Klapka M.) – Kučera, Gráf (60. Špaček J), Panchártek

Utkání jsme začali aktivně a brzy se dostali do gólových situací, které jsme ale neřešili dostatečně důrazně. Až ve 21. minutě si ideálně seběhl ze zálohy na kolmici Novotný a zamířil přesně. Domácí se snažili hrozit rychlými průniky přes střed obrany, ale až na jednu situaci, kterou Žák bravurně zneškodnil končilo jejich počínání před naší šestnáctkou. Do přestávky jsme mohli vést i větším rozdílem, ale Kučera měl domácí branku asi začarovanou, a tak bylo utkání nadále otevřené. Druhou půli jsme začali obdobně jako konec té první. Šance jsme si dokázali připravit i když po většinou to bylo trochu křečovité, ale v koncovce chyběl důraz i přesnost. V 70. minutě pak střeleckou smůlu prolomil Kučera, který po rohu dokázal z bezprostřední blízkosti prostřelit domácího brankáře. Branka nás uklidnila až příliš a domácí opět zahrozili z brejku, ale Žák jejich šanci nadvakrát skvěle zlikvidoval. Naše hra v závěru byla přeci jen klidnější a byla vidět i nějaká zdařilejší kombinace, ale finální část akcí ještě pokulhávala. Domácí dostal do kolen třetí brankou Špaček Jan, který využil své rychlosti a důrazu v napadání i zakončení. Zbytek zápasu se dohrál v poklidu a bez větších šancí na obou stranách. Tým zvládl těžké utkání na kluzkém terénu a dokázal si udržet první příčku. Stále je ale před námi spousta těžkých utkání.

Zpět