17. kolo: TJ Sokol Roudnice "B" : Nepolisy "B" 7:1 (2:1)

22.04.2014 10:35

Branky: 20., 58. a 77. Vlasák, 27.,57. a 71. Melichar, 89. Kmoníček

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Gráf, Pithart, Svatoň – Koutník (62. Fejgl), Kučera, Bárta (75. Klapka), Mrštík – Vlasák, Kmoníček, Melichar (77. Jarkovský)

Soupeř nás v úvodu utkání zaskočil svoji aktivitou a byl místy lepším celkem. Nám se nedařila hra a chyběl nám větší pohyb bez míče. Dvakrát jsme pak darovali soupeři velkou šanci, ale ten toho nedokázal využít. Naopak nám se podařila rychlá akce ve 20. minutě, kdy gólově dorážel Vlasák. Soupeři jsme ale minutu na to darovali po vlastních chybách vyrovnání jak na stříbrném podnose. Až kolem 25. minuty se naše hra začala dostávat na úroveň předchozích utkání. Hráči začali být aktivnější. Do vedení nás dostala branka Melichara, který využil nepovedené střely Kmoníčka a ideálně si zaběhl za obranu hostí. Branka nás povzbudila, ale další šance na naší ani straně hostí brankou neskončily. Do druhé půle jsme šli s cílem zlepšit pohyb na hřišti a hlavně se soustředit na rychlou kombinační hru po zemi, která soupeři dělala zjevně problémy. Naši hráči ve druhé půli začali předvádět velmi dobrý výkon a krásnými góly utkání kolem 60. minuty zlomili. Celkové skóre je sice vzhledem ke slušnému výkonu hostí až příliš krutý, ale mohl být ještě výraznější, když několik šancí pochytal dobře chytající Marko. Musím hráče za zlepšený výkon ve druhé půli pochválit a věřím, že stejně si budou počínat i v dalších utkáních. Kvalitu naší hry dnes také významně pozvedli Kmoníček s Vlasákem. Další utkání v Převýšově bude řešit již pouze celkové umístění po základní části pro nás celek., jelikož vzájemný duel Starého Bydžova a rezervy Kosiček v posledním kole nám dává jistotu postupu do souboje o postup o soutěž výše. Věřím, že i když šanci v Převýšově dostanou méně vytěžovaní hráči předvedeme dobrý výkon.

Zpět