18. kolo 1.A třídy: České Meziříčí - SK Roudnice 0:1 (0:0)

27.03.2016 12:16
     
České Meziříčí
 
vs.
Sokol Roudnice
 
0:1
(0:0)
Střelci:
    75. Stoszek Lukáš


 

Sestavy:
Frynta David - Havel Tomáš, Kozák, Tomášek Jan, Slánský - Rezek (72. Vošvrda), Hovorka, Hlavsa, Ježek - Tomášek Petr, Baše Lukáš   Hopko Miroslav - Mikan, Novotný Miloš, Brendl, Krejcar, Koblížek, Vlasák, Bendig (86. Novotný Jakub), Tomeš, Kučera (88. Koutník Denis), Stoszek


 

Karty:
2   4
     


 

Mikušík Milan, trenér (domácí):
Z obou stran kvalitní bojovné utkání, kdy jsme byli po celé utkání favorizované Roudnici vyrovnaným soupeřem. S přibývajícím časem bylo jasné, že rozhodne první vstřelený gól, což se podařilo hostům po naší špatné rozehrávce. Utkání by více slušel remiza. Hráčům děkuji za nasazení a soupeři gratulujeme ke třem bodům.


 

Komentář (hosté):
Na hrbolatém hřišti, proti houževnatému soupeři, jsme získali důležité tři body. V první půli jsme přežili dvě dobré šance soupeře, ani my jsme podobné příležitosti nevyužili. V druhé půli jsme měli více ze hry, z množství příležitostí jsme využili tu nejméně vypracovanou. Po brance soupeř hru otevřel, ale naše šance jsme nedotáhli do konce, nepřidali pojistku a tak byl výsledek až do konce otevřený. Dnes si zaslouží pochvalu Stoszek a Brendl. 


 

Diváků: 80
Rozhodčí: Žerovnický
Zpět