18.kolo IV.třídy sk. B - 2011/12 TJ Sokol Roudnice "B" : Lužec 3:1 (2:0)

23.04.2012 09:05

Branky: 18. Pithart, 38. Kučera, 60. Klapka M.

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Zasadil – Truhlář, Mrštík D., Svatoň A. – Klapka M. (80. Mencák), Pithart (83. Mrštík L.), Koblížek, Kučera – Gráf (65. Jarkovský), Röhrich, Panchártek

V dost improvizované sestavě jsme doma přivítali známého soupeře z Lužce, se kterým jsme měli poslední přípravný zápas před jarní částí. Od úvodních minut bylo jasné, že tvořit budeme muset my a soupeř se bude snažit o rychlé protiútoky. Tak tomu opravdu po většinu zápasu bylo. Velmi brzy se nám podařilo soupeře dostat několikrát pod tlak, ale z dobrých brankových příležitostí jsme nic nevytěžili. Až v 18. minutě se přesně z přímého kopu trefil Pithart. Hosté poté zkusili ztrátu smazat, ale dvakrát se předvedl Zasadil a znemožnil jim zápas zdramatizovat. Naopak velmi blízko brance byl Röhrich, ale ani jedna jeho střel neprošla za záda hostující brankáře. V 38. minutě si pak na ideální centr Panchártka naběhl Kučera a hlavou skóroval. Branka do šaten nám poté pomohla i ve startu druhé půle, kdy jsme si hned vytvořili tlak a soupeře nepustili příliš blízka k naší brance. Navíc se po akci Röhricha dokázal prosadil Klapka a navýšil tak skóre na 3:0. Další šance jsme ale nedokázali v gól proměnit, a tak hosté, kteří využili našeho polevení v posledních čtvrthodince dokázali ještě zápas trošku zdramatizovat, kdy v 82. proměnili penaltu. To bylo ale vše, a tak jsme si připsali důležitou výhru. Velmi dobře dnes zahrál David Mrštík zaskakující na pozici stopera. Týmu pomohla i přítomnost Koblížka s Röhrichem, kteří dokázali absentující nahradit. Příští týden nás čeká těžké derby v Boharyni, tak tímto zveme všechny fanoušky k podpoře našeho týmu.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Roudnice_B_-_Luzec_3_1/

 

Zpět