19. Kolo 1.A Třída: SK Roudnice - Slovan Broumov 2:1 (0:0)

19.05.2019 13:08
SK Roudnice
 
vs.
Slovan Broumov
 
2:1
( 0 : 0 )
Střelci:
46. Koutník Denis 
59. Čihák Pavel 
  67. Koutník Lukáš (Vlastní)


 

Sestavy:
Hopko Miroslav
Koutník Lukáš
Bárta František
Koutník Denis (91.Dostál David)
Černý Josef
Tomeš Josef
Cuberka Miloš (C)
Šiška Jakub (84.Krejcar Jakub)
Houser Patrik
Čihák Pavel
Pospíšil Vojtěch (70.Obermajer Richard)
 
Dostál David
Krejcar Jakub
Mikan Zdeněk
Tykva Marek
Novotný Miloš
Stoszek Lukáš
Obermajer Richard
 
Drahorád Jakub
Gago Ondřej (C)
Štejnar Martin (60.Zinke Ondřej)
Kotyza Jan
Hečko Miroslav
Wilke Ervín
Svoboda David
Gago Marek
Michálek Jan
Hanzlík Ladislav (60.Čihák Vlastimil)
Soumar Lukáš
 
Pokorný Jiří
Čihák Vlastimil
Zinke Ondřej


 

Karty:
    67. Gago Marek
     


 

Zdeněk Mikan, asistent trenéra (domácí):
Po bezbrankovém poločase jsme šli rychle do dvougólového vedení. Mohli jsme přidat další branky, ale místo zvýšení na 3:0 jsme si dali vlastní gól. Broumov jsme tím dostali do hry, zvýšil úsilí, ale naštěstí pro nás nevyužil ani nepřímý kop z úrovně penalty. V oboustranně důrazném utkání jsme uhájili domácí výhru. Za odvedený výkon si pochvalu zaslouží celý tým.


 

Ondřej Zinke (hosté):
Kdyby jsme v prvním poločase proměnili jednu ze dvou tutovek zápas se mohl vyvíjet pro nás lépe nestalo se tak a hned po poločase jsme rychle prohrávali 2:0 v zápase jsme dokázali snížit a na konec mohli ještě vyrovnat bohužel se tak nestalo a vezeme nula bodů a ke konci zápasu se ani nebudu vyjadřovat


 

Diváků: 150
HR: Leonard Horský
AR1: Miroslav Martínek
AR2: Adam Jiříček
DS:
Zpět