19. kolo 1.A třídy: SK Roudnice - SK Miletín 1:1 (1:0)

03.04.2016 21:57
SK Roudnice
 
vs.
SK Miletín
 
1:1
(:)
(3:1)
Střelci:
7. Kučera   63.Krátký


 

Sestavy:
Tomek, Mikan, Novotný M., Brendl, Bednář Z., Koblížek, Vlasák, Bendig (78.Novotný J.), Bednář V. (65.Krejcar), Kučera(74.Tomeš)Stozsek   Richter- Nálevka, Machačka, Kněžourek/21.Lámr/, Novotný, Ročín, Němeček, Krátký/82.Kulina/, Jukl, Vondrouš, Urban


 

Karty:
Vlasák, Bednář V.,   47.Machačka, 72.Vondrouš
Vlasák   0


 

Frýda Milan, trenér (domácí):
Zlepšený herní projev oproti minulým zápasům. Utkánní jsme měli rozhodnout v první půli, když jme nevyužili 2 vyložené šance. V druhé půli přišel trest v podobě vyrovnání z jediné šance hostí. Následovalo vyloučení našeho hráče, přesto jsme mohli dát vítěznou branku, ale ani další šance jsme neproměnili. Na penalty nás opět podržel M. Tomek a špatná muška hostí. Zveme fanoušky na příští derby utkání do Libčan, kde se pokusíme potrápit favorita soutěže.


 

Kraus Antonín vedoucí družstva (hosté):
Na hřišti oblíbeného soupeře byli domácí lepší v první půli a zaslouženě šli do vedení. V druhé půli jsme zvýšili bojovnost a výsledkem byla vyrovnávací branka Krátkého. O dělbě bodů tak museli rozhodnout penalty. Ty v našem podání byli vesměs tragické a tak druhý bod si připsali domácí.
 

 

Zpět